Halina Frąckowiak na Dzień Babci i Dziadka

Chociaż większość ludzi żyje jeszcze atmosferą Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku to już warto pomyśleć o babciach i dziadkach, którzy swoje święto będą obchodzić w drugiej połowie stycznia.

Specjalnie dla nich Urząd Dzielnicy Rembertów przygotował propozycję spędzenia wieczoru w towarzystwie artystki o nietuzinkowym głosie i wyjątkowym talencie. Halina Frąckowiak, bo to o niej mowa, zadebiutowała w 1963 roku. Początkowo współpracowała z zespołami Tony, Takty i Tarpany, a od 1972 roku rozpoczęła swoja karierę solową. W czasie swojego zawodowego życia nagrała ponad 20 płyt i wylansowała liczne przeboje, jak chociażby „Bądź gotowy dziś do drogi”, „Mały elf” i wiele, wiele innych.

Koncert Haliny Frąckowiak z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego i pianisty, 22 stycznia o godz. 18:00 w sali konferencyjno-widowiskowej im. gen. F. Gągora w Akademii Sztuki Wojennej. 

Wejściówki na to wydarzenie będą dostępne w Wydziale Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Rembertów już 9 stycznia od godz. 17:00.

www.rembertow.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *