Co? Gdzie? Kiedy?


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


Nowy numer Biuletynu Informacyjnego dla Seniorów

„Biuletyn seniorów – zapraszamy!” to informator o bezpłatnych wydarzeniach, miejscach i działaniach dla osób starszych, które proponują organizacje pozarządowe w Warszawie. Szóste wydanie biuletynu do pobrania w wersji elektronicznej po kliknięciu w obrazek.

Wszystkie dotychczasowe wydania są dostępne tutaj

Zapraszamy do lektury!

 

 


Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniora

Zapraszamy wszystkich seniorów na bezpłatne, indywidualne porady dotyczące obsługi komputera, internetu, smartfonu, tabletu, aparatu i innych urządzeń cyfrowych!

W Punktach Cyfrowego Wsparcia Seniora każdy mieszkaniec Warszawy powyżej 60 roku życia może spotkać się z Doradcą Cyfrowym na godzinną konsultację! Wystarczy wcześniej zapisać się telefonicznie na spotkanie z Doradcą Cyfrowym w wybranym przez siebie Punkcie. Punkty znajdują się w każdej dzielnicy Warszawy. Łącznie jest ich 27.

W Rembertowie PCWS znajduje się w Bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8, godziny zapisów: czw. 12.00-15.00 pod telefonem 22 255-39-99, godziny funkcjonowania PCWS:  pon. 16.00-19.00

 Pod tym linkiem znajduje się Lista Punktów Cyfrowego Wsparcia Seniora wraz z godzinami zapisów telefonicznych.


KINO MURANÓW ZAPRASZA

Nie masz planów na drugą środę w miesiącu? Dawno nie byłeś w kinie? Polecamy cykl „Muranów dla seniorów”, dzięki któremu każda osoba, która osiągnęła już najpiękniejszy wiek 60+, może obejrzeć film za 5 zł!  

W każdą drugą środę miesiąca w kinie Muranów o godz. 11 odbywa się specjalny seans dla seniorów. Po filmie widzowie mogą uczestniczyć w ciekawej rozmowie ze specjalnym gościem.