Senioralna Wigilia

Jak co roku Rembertowska Akademia Seniora organizuje dla swoich studentów spotkanie wigilijne. Nie inaczej było i w tym roku.

Wczesnym popołudniem, 12 grudnia rembertowski ratusz gościł słuchaczy Rembertowskiej Akademii Seniora.  Oprócz seniorów w spotkaniu uczestniczyli radni Rembertowa z przewodniczącym Rady Stanisławem Kowalczukiem i członkowie zarządu z burmistrzem Mieczysławem Golónką.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Rembertowskiej Akademii Seniora im. Stanisław Moniuszki. Po wspólnie śpiewanych kolędach przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń. Uroczystość zakończyło wspólne biesiadowanie. Wigilijny stół kusił pysznymi potrawami, wśród których największym powodzeniem cieszyły się: wigilijny śledzik, ryba smażona, pierogi z kapustą i grzybami oraz barszczyk. Wśród dań deserowych królował makowiec i sernik popijany kompotem z suszonych owoców. Warto odnotować, że spotkanie zorganizował Ośrodek Pomocy Społecznej w Rembertowie. Szczególne podziękowanie należą się pani dyrektor Monice Dubanowskiej i opiekunce RAS – pani Paulinie Chojeckiej.

[supsystic-gallery id=4 position=center]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *