Bezpłatne przejazdy dla seniorów na szczepienia

Firma  Uber zainicjowała akcję, której celem jest umożliwienie seniorom bezpiecznego i darmowego transportu na szczepienia. Z myślą o najbardziej potrzebujących Firma nawiązała współpracę z Ogólnopolskim Porozumieniem Uniwersytetów Trzeciego Wieku, w ramach której pomoże seniorom  bezpiecznie dotrzeć do dowolnego punktu szczepień, przychodni itp.

Z darmowego przejazdu  skorzystać mogą seniorzy posiadający zainstalowaną w swoim telefonie  aplikację umożliwiającą wykorzystanie specjalnego kodu. Warto nadmienić, że wszyscy użytkownicy tej aplikacji mogą sami zamówić przejazd dla seniora z wykorzystaniem wspomnianego kodu.

Każdy kod upoważnia do zniżki na dwa przejazdy (maksymalna wysokość zniżki per przejazd to 30 zł). Kod można wpisać do aplikacji tylko raz. Oznacza to, że jeśli ktoś wpisze kod i z jego wykorzystaniem odbędzie tylko jeden przejazd lub nie pojedzie wcale, to kod jest i tak uznany przez system za zużyty i nie może go wykorzystać nikt inny. Pamiętajmy więc, że kod może być dodany w aplikacji Uber tylko jeden raz. Kody są ważne do 31 maja 2021 roku do godziny 23:55.

Instrukcja instalacji aplikacji Uber oraz sposób skorzystania z kodu promocyjnego na darmowy przejazd w aplikacji Uber dostępne są pod tym linkiem.

Aby otrzymać kod promocyjny należy zadzwonić pod numer 504 731 694 (telefon czynny w dni powszednie w godzinach 08:00 – 20:00) lub wysłać wiadomość e-mail na adres: kodyuber@utwsgh.pl

W przypadku dodatkowych pytań związanych z przejazdem do lub z punktu szczepień prosimy o kontakt poprzez zakładkę w zainstalowanej aplikacji Ubera, telefon 504 731 694 lub skorzystanie z poczty elektronicznej: kodyuber@utwsgh.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *