V Warszawska Olimpiada Seniorów – Rembertów szykuje silną reprezentację

Serdecznie zapraszamy rembertowskie seniorki i seniorów do udziału w V Warszawskiej Olimpiadzie Seniorów, która odbędzie się 22 i 23 wrześniu tego roku na obiektach sportowych CRS Bielany i Hutnik. To wydarzenie dedykowane osobom w wieku 60+, realizowane przy wsparciu m.st. Warszawy, ma na celu promowanie sportu i rekreacji wśród seniorów, propagowanie zdrowego stylu życia oraz integrację społeczną.

Tegoroczna edycja Warszawskiej Olimpiady Seniorów będzie obejmować rywalizację sportową w wybranych dyscyplinach olimpijskich, takich jak strzelectwo, pływanie w stylu dowolnym, pchnięcie kulą, skok w dal z miejsca, strzelanie z łuku, ergometry wioślarskie, tenis stołowy, tenis ziemny, brydź sportowy, szachy i ergometry wioślarskie. Rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych: 60 – 69 lat, 70-75 lat, powyżej 76 roku lat. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z atrakcji towarzyszących, takich jak program artystyczny, miasteczko zdrowia oraz program rekreacyjny, które dodadzą olimpiadzie dodatkowego uroku.

Chcielibyśmy, aby Rembertów miał liczną i silną reprezentację. Dlatego od 6 lipca br zapraszamy do wypełnienia wstępnej ankiety uczestnictwa. Pozwoli nam to zorganizować wyjazd i zapewnić uczestnictwo reprezentacji Rembertowa w tej imprezie. Ankieta jest dostępna na naszej stronie internetowej (wystarczy kliknąć TUTAJ), a także w Wydziale Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Rembertów. Wypełnioną ankietę można zostawić w Wydziale Obsługi Mieszkańców lub dostarczyć fizycznie lub mailowo do Zespołu Sportu i Rekreacji na mail: rembertow.wsr@um.warszawa.pl .W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji pod telefonami: 22 44 33 868 i 22 44 33 869. Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2023 r.

Bardzo prosimy – informujcie, zachęcajcie i zapraszajcie znajomych Seniorów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *