Co z tunelem w Rembertowie?

21 listopada 2023 r. o godz. 10.00 w sali kolumnowej Urzędu Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy ROZPOCZNIE się kolejna sesja Rady Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy. Wprawdzie zdecydowana większość większość spraw, które przewiduje proponowany porządek obrad dotyczy spraw personalnych (odwołanie  i powołanie przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady Dzielnicyto punktem, który z pewnością zainteresuje mieszkańców Rembertowa jest Informacja Zarządu Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy na temat postępu przygotowania inwestycji „Budowa tunelu drogowego w ciagu ul. Marsa, drogi wojewódzkiej nr 637 i al. Generała A. Chruściela „Montera”.

Sesja będzie bezpośrednio transmitowana. Rozpoczęcie transmisji planowane jest na godz. 10.00. Link do transmisji dostępny będzie w dniu sesji Rady na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy:  rembertow.um.warszawa.pl /zakładka Władze Dzielnicy/Sesje Rady Dzielnicy on-line. Link bezpośredni dostępny jest TUTAJ.

Jednocześnie mieszkańcy mogą zgłaszać mailowo pytania w zakresie tematów ujętych w porządku obrad na adres mailowy: rembertow.wor@um.warszawa.pl

Foto: PROPERTY DESIGN

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *