Co? Gdzie? Kiedy?

IV Sesja Obywatelskiego Parlamentu Seniorów

Wrzesień dla Seniorów

Jak przetrwać upały w mieszkaniu bez klimatyzacji.

Miejsce Przyjazne Seniorom 2018

Zmiany organizacji ruchu na Żołnierskiej

zapraszamy do współpracy

Jesteś na stronie Rady Seniorów Dzielnicy Rembertów m.st Warszawy. Rada powstała po to, by wspierać osoby starsze, reprezentować ich interesy, być ich rzecznikiem we wszystkich sprawach wobec władz publicznych. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi i instytucjami działającymi na rzecz seniorów. Naszym celem jest wypracowanie takich rozwiązań, które zapewnią rembertowskim seniorom godne starzenie się i zaspokoją ich podstawowe potrzeby.

 Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzeń kulturalnych we wrześniu 2018 r.


Nowy numer Biuletynu Informacyjnego dla Seniorów

“Biuletyn seniorów – zapraszamy!” to informator o bezpłatnych wydarzeniach, miejscach i działaniach dla osób starszych, które proponują organizacje pozarządowe w Warszawie. Szóste wydanie biuletynu do pobrania w wersji elektronicznej po kliknięciu w obrazek.

Wszystkie dotychczasowe wydania są dostępne tutaj

Zapraszamy do lektury!

 

 


Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniora

Zapraszamy wszystkich seniorów na bezpłatne, indywidualne porady dotyczące obsługi komputera, internetu, smartfonu, tabletu, aparatu i innych urządzeń cyfrowych!

W Punktach Cyfrowego Wsparcia Seniora każdy mieszkaniec Warszawy powyżej 60 roku życia może spotkać się z Doradcą Cyfrowym na godzinną konsultację! Wystarczy wcześniej zapisać się telefonicznie na spotkanie z Doradcą Cyfrowym w wybranym przez siebie Punkcie. Punkty znajdują się w każdej dzielnicy Warszawy. Łącznie jest ich 27.

W Rembertowie PCWS znajduje się w Bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8, godziny zapisów: czw. 12.00-15.00 pod telefonem 22 255-39-99, godziny funkcjonowania PCWS:  pon. 16.00-19.00

 Pod tym linkiem znajduje się Lista Punktów Cyfrowego Wsparcia Seniora wraz z godzinami zapisów telefonicznych.